REKLAMA

Wasze sprawy

Urzędnicy na majówce

Opublikowano 26 kwietnia 2019, autor: jb

Jeżeli chcesz pozałatwiać sprawy w urzędach w trakcie pierwszego majowego tygodnia, sprawdź, czy w ogóle będą one czynne.

Ponad połowa urzędów w naszym regionie dzień wolny od pracy ma w czwartek, 2 maja.

Spraw tego dnia nie załatwimy w żarskim Starostwie Powiatowym, Gminie Żary, Urzędzie Miasta Żagań, Urzędzie Gminy Żagań. Wolne mają też urzędnicy w Iłowej, Gozdnicy, Małomicach, Brzeźnicy, Tuplicach, Trzebielu, Przewozie.

Normalne godziny pracy obowiązywać będą za to w żarskim Urzędzie Miasta, Starostwie Powiatowym w Żaganiu. Czynne będą także urzędy w Szprotawie, Lubsku, Jasieniu, Łęknicy, Lipinkach Łużyckich, Brodach, Wymiarkach i Niegosławicach.

Wolne będą mieli pracowników Sanepidu w Żarach i Żaganiu (oba odpracują w sobotę, 11.05.), obu Urzędów Skarbowych w Żarach i Żaganiu (odpracują 11.05.). Żeby mieć wolne w majówkę pracownicy Sądu Rejonowego w Żaganiu pójdą do pracy w sobotę, 27.04. Pracownicy Sądu Rejonowego w Żarach wolne odpracowywać będą w sobotę, 18.05.

W normalnych godzinach pracy wybrać się można za to do oddziału ZUS w Żarach oraz Prokuratur w Żarach i Żaganiu. Dla wszystkich chętnych czynna będzie Miejska Biblioteka w Żarach, książki nie wypożyczymy za to w żagańskiej Bibliotece.

Napisz komentarz »