REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Pielęgniarki walczą o swoje

Opublikowano 19 kwietnia 2019, autor: bj

Przez rok nie dostawały dodatków za dyżury w nocy i święta. Dziewięć pielęgniarek 105. Szpitala Wojskowego w Żarach walczy o nie przed sądem. Każda z nich żąda od 5 tys. 600 do 7 tys. 600 zł.

Szpital płacić nie chce. Bo jak przekonuje, pieniędzy nie ma. Pielęgniarki mówią o rozgoryczeniu, a także o tym, jak przeżyć miesiąc, gdy przy ich mizernych pensjach w domowym budżecie brakuje 600zł -700zł. Tym bardziej, gdy pieniędzy nie ma przez rok. Szpital nie wypłacał im pieniędzy od 1.10.2017r. do 30.09.2018r.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 683

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »