REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 19 kwietnia 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Psycholog na cały etat potrzebny jest do Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach. Mechanika i elektromechanika samochodowego poszukuje żarski PKS. Pracowników do ochrony sklepów w Żarach rekrutuje spółka „Jarexs” z Legnickiego Pola. Księgowa i informatyk znajdą pracę w żarskiej filii Banku Spółdzielczego z Trzebiela. Agencja pracy „Sanpro consulting BPO” z Łodzi poszukuje do pracy w Żarach dwóch robotników gospodarczych i trzy osoby do sprzątania. Łącznie trzydzieści osób znajdzie pracę na produkcji w Saint-Gobain Innovative Materials w Żarach.

Maszynista stacji pomp potrzebny jest w spółce Lubskie Wodociągi i Kanalizacje. Terapeuta zajęciowy, psycholog i osoba do sprzątania znajdą pracę w Środowiskowym Domu Samopomocy w Szprotawie.

Kierowca samochodu dostawczego o pracę może pytać w Składzie Opału „Bioen” z Suchej Dolnej.W PPHU Capar z Łazu dwie osoby znajdą pracę jako odlewacz figur ogrodowych. Ofertę dla montera, konserwatora urządzeń wodno – kanalizacyjnych ma Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej z Iłowej. Spedytora międzynarodowego zatrudni firma „Jubo-Trans” z Jasienia.

Napisz komentarz »