REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Zuzia miała tylko 12 lat. Nie żyje

Opublikowano 12 kwietnia 2019, autor: Norbert Królik

Zuzanna, uczennica 6 klasy, nie żyje. Dziewczynka popełniła samobójstwo. Powiesiła się na gałęzi orzecha w ogrodzie rodziców przyjaciółki. Rodzice Zuzi mówią, że zgłaszali dyrekcji szkoły i wychowawcy, że ich córka jest nękana przez kolegów.

Trudno w to uwierzyć, ale Zuzia, uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach, nie żyje. Rodzice dziewczynki mówią, że zgłaszali dyrekcji szkoły i wychowawcy, że dziewczynka jest nękana przez kolegów w szkole.

– Chodziłem do szkoły. Informowałem, że dzieci Zuzi dokuczają. Były jakieś spotkania, ale nie przynosiły żadnych efektów. Wychowawcy wymyślili karę dla tych, którzy nękali moją córkę – mieli zamiatać szkolne podwórko. Nic to nie dawało. Byłem w szkole w czwartek, 4 kwietnia, dwa dni przed tragedią. Chciałem porozmawiać z  dziećmi, które dokuczały Zuzi. Wychowawczyni powiedziała, że i tak nic nie mogę zrobić – opowiada pan Krzysztof, ojciec Zuzi.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 998

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »