REKLAMA

Wasze sprawy

Tu znajdziesz pracę

Opublikowano 05 kwietnia 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Ofertę dla mechanika maszyn  urządzeń zatrudnić może Spółka „Złota Struga” w Żarach. Dekorator wyrobów cukierniczych i piekarz o pracę mogą pytać w Piekarni – Cukierni „AlMar” w Żarach. Osoba do obsługi sekretariatu oraz kierowcy samochodów ciężarowych powyżej 3,5 ton znajdą pracę w żarskim PKS. Osoba na stanowisko ds. rozliczeń oraz druga do opracowywania korespondencji potrzebne są do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Żarach.

Specjalistę ds. kadr i płac, przygotowania sprawozdań zatrudni Zespół Szkół Ogólnokształcących z Żagania. Osoby na cztery stanowiska poszukiwane są do pracy w firmie „Tandem” z Żagania, gdzie potrzebni są: kierownik brygady, kierownik budowy, monter sieci wodno-kanalizacyjnej, operator koparki.

Nauczyciel języka angielskiego znajdzie pracę w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku, ale także w Specjalnym Ośrodku Dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach.

Kierowca samochodu dostawczego znajdzie pracę w Składzie Opału „Carbopol” w Lubsku. Magazynier, kierowca potrzebny jest do Hurtowni „Ika” z Lubska. Piekarza zatrudni PSS „Społem” z Lubska.

Napisz komentarz »