REKLAMA

Polityka

Poprawili komisje

Opublikowano 05 kwietnia 2019, autor: jb

Nowe składy komisji Rady Miasta ustalili iłowscy radni (czwartek, 28.03.)

– Wynika to zmiany statutu gminy i określeń co do ilości osób, które mogą pracować w komisjach – tłumaczyła sekretarz Aldona Slipaczek – Jurek.

Zasadnicza zmiana dotyczy komisji rewizyjnej. Do tej pory jej przewodniczącą była radna Ilona Krawczyk, która teraz w ogóle w tej komisji nie pracuje. Nowym przewodniczącym został Edward Lesiak, a skład komisji uzupełnili: Robert Goc, Roman Jędras, Franciszek Przynoga, Agata Parfianowicz i Waldemar Leszcz.

Przewodniczącym komisji budżetu pozostał Fryderyk Roszak. Do poprzedniego składu komisji dołączył Roman Jędras, który będzie pracował w niej z W. Leszczem, Tomaszem Słominskim, A. Parfianowicz i E. Lesiakiem.

Artur Mutwil nadal będzie przewodniczącym komisji ds. budżetu. Do skladu komisji dołączyła I. Krawczyk. Razem z nimi pracować będą jeszcze radni: Maria Żołnowska, Mieczysław Jakubowicz, Wiesława Gajda, Zygmunt Sygnowski.

Podobna zmiana zaszła w komisji ds. skarg, wniosków i petycji. Przewodniczącym pozostał F. Przynoga. Do składu dołączyła I. Krawczyk, a w komisji zasiadają jeszcze: T. Słomiński, M. Jakubowicz, Z. Sygnowski, F. Roszak.

Napisz komentarz »