REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Spalił się żywcem

Opublikowano 29 marca 2019, autor: bj

Samobójstwo czy wypadek? Na te pytania odpowiedzą śledczy badający sprawę pożaru altanki na ogródkach działkowych przy ul. Kruczej w Żarach. W ogniu zginął działkowiec (?65 l.). Wiadomo, że żył, gdy pojawiły się płomienie.

Zwęglone ciało człowieka znaleźli strażacy wezwani do pożaru altanki na ogródkach działkowych ROD 35-lecia przy ul. Kruczej w Żarach. Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w poniedziałkowy (25.03.) wieczór. Ogień przez ponad 3,5 godziny gasiły 3 zastępy żarskich strażaków.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 290

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »