REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Strajk nauczcieli

Opublikowano 05 kwietnia 2019, autor: jb

W Żarach urzędnicy informują rodziców, by w poniedziałek (8.04.) nie posyłali dzieci do szkół i przedszkoli. Związek Nauczycielstwa Polskiego zaczyna tego dnia strajk. Przystąpi do niego większość szkół i przedszkoli w naszym regionie.

Strajk zapowiedziano od poniedziałku, 8.04., do odwołania. W dniach 10-12.04. powinny odbyć się egzaminy gimnazjalne, a egzamin na koniec ósmej klasy – w dniach 15-17.04. Od 4 maja powinny ruszyć egzaminy maturalne.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 997

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »