REKLAMA

Kronika policyjna

Złodzieju, oddaj skuter!

Opublikowano 29 marca 2019, autor: jb

Skuter schowany pod plandeką przy bloku na ul. Długiej 2a ukradziono w Żaganiu. – Bardzo mi go szkoda, bo to prezent od rodziców – mówi Natalia Kogut.

Niebieski skuter Kingway Coliber stał przykryty granatową plandeką od strony podwórza, naprzeciw wejścia do bloku. Zniknął w nocy z poniedziałku na wtorek (18/19.03.).

Pani Natalia tłumaczy: – Narzeczony wracał z pracy około północy. Skuter stał pod blokiem. Kradzież zauważyła moja babcia, która wstała o 5:00. Skuter stał dosłownie naprzeciw naszego okna, a i tak go ukradli.

– To jest prezent od rodziców, kosztował około tysiąca złotych, drugie tyle włożyłam już w naprawę. Nie był nowy, ale bardzo mi go szkoda. Dzień przed kradzieżą akurat go zatankowałam. Boję się, że już dawno został sprzedany na części, ale gdyby ktokolwiek wiedział, co się z nim stało, to proszę o wiadomość na Facebooku albo przekazanie informacji policji – apeluje N. Kogut.

Skuter nie ma dużej wartości, ale właścicielce jest potrzebny.

– Z narzeczonym lubimy jeździć na ryby, uprawiamy wędkarstwo muchowe. Zdarza nam się podjechać nim do rodziców w Małomicach albo Jabłonowie, jak jest dobra pogoda jeździłam nim do pracy w Marszowie. Teraz nie bardzo jest jak się w ogóle z domu ruszyć – mówi kobieta..

Skuter ma znaki szczególne.

– Plastiki przy nogach odłamane i ślady po klejeniu pianką po lewej stronie. Lusterko prawe ściśnięte opaską z gumy, w środku była kamizelka odblaskowa i narzędzia – wymienia pani Natalia.

Napisz komentarz »