REKLAMA

Sport

Piłkarski weekend

Opublikowano 29 marca 2019, autor: Piotr Piotrowski

IV liga

18. kolejka, 30 marca, sobota: Czarni Witnica  – Sprotavia Szprotawa, 15.00,  Tęcza Krosno Odrzańskie – Syrena Zbąszynek 15.00,  TS Przylep – Lubuszanin Drezdenko 16.00, Odra Bytom Odrzański –  Ilanka Rzepin 16.00, Dąb Przybyszów – Spójnia Ośno Lubuskie 16.00, Korona Kożuchów –  Polonia Słubice 16.00,  Pogoń  Świebodzin – Carina Gubin 16.00,  Arka Nowa Sól  –  Falubaz Zielona Góra 16.00.

Klasa okręgowa

18. kolejka, 30 marca, sobota: Budowlani Lubsko  – Iskra Małomice 15.00, KP Piast Iłowa – KS Promień Żary 15.00, Delta Sieniawa Żarska – Piast Czerwieńsk,  Błękitni Ołobok – Lech Sulechów 14.00, Zryw Rzeczyca – UKS Czarni Żagań 16.00, Woga Chociule  – Pogoń Świebodzin, 15.00, Unia Żary Kunice – Alfa Jaromirowice 15.00, Mieszko Konotop  – Odra Nietków 15.00.

Klasa A, grupa II

15. kolejka, 30-31 marca, sobota: Relaks  Grabice – LZS Kado Górzyn 15.00,  Pogoń Wężyska – Czarni Czarnowo 15.00, Bóbr Bobrowice – Start Płoty 15.00, Tramp Osiecznica – Znicz Leśniów Wielki 15.00, niedziela: Stal Jasień – Błękitni Zabłocie 15.00, Sparta Bubachów   – KP Świdnica 14.00,  Spartak Budachów  – Fadom Nowogród Bobrzański 14.00.

Klasa A, grupa IV

15. kolejka, 30-31 marca, sobota: Łużyczanka Lipinki Łużyckie  – KP Tomaszowo 15.00, ŁKS Łęknica  – Kwisa Trzebów 15.00, Orzeł Konin Żagański  – Granica Żarki Wielkie 15.00, Piast Lubanice – Czarni Przybymierz 15.00, niedziela: Płomień Czerna  – Czarni Jelenin 16.00, Sparta Grabik – Sparta Mierków 14.00, pauzuje Mirostowiczanka Mirostowice

Klasa B, grupa Żagań 

13. kolejka, 31 marca, niedziela: Husaria Niegosławice – Garbarnia Leszno Górne 14.00, Piast Wichów  – Beskid Bożnów 12.00, Victoria Siecieborzyce  – UKS Witków 13.00, Moczynianka Moczyń – Traper Chichy 11.00, Błękitni Kotowice – Zorza Brzeźnica 14.00,  pauzuje: Raptus Dzikowice.

Klasa B, grupa, Żary

 12. kolejka, 30-31 marca, sobota: KS Lipna  – Tupliczanka Tuplice 16.00, Budowlani II Lubsko – Promień II Żary 11.00; niedziela; Zorza Brzeźnica  – Zieloni Drożków 14.00, Fax Bienów  – Zjednoczeni Lubrza 16.00, Iskra Jabłoniec  – WKS Łaz 16.00, Nysa Przewóz   – Nysa Trzebiel  14.00.

Napisz komentarz »