REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Dyrektorka przesadziła?

Opublikowano 22 marca 2019, autor: tr

Radni stwierdzili, że Maria Łaskarzewska, dyrektorka Lubskiego Domu Kultury, naruszyła przepisy RODO. I zażądali od burmistrza wyciągnięcia konsekwencji dyscyplinarnych.

Sprawa miała swój początek w lutym. Po jednym z koncertów, do urzędu wpłynęła skarga, podpisana przez Teodora W., że po imprezie został bałagan. Autor dołączył zdjęcia śmieci. M. Łaskarzewska pisemnie poinformowała burmistrza, że śmieci pozostawiła młodzież. Nie omieszkała również dodać, że wie, kto jest autorem zdjęć, ponieważ zobaczyła tę osobę na monitoringu.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 309

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »