REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 22 marca 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Nauczyciela języka angielskiego zatrudni Specjalny Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach. Kasjer, sprzedawca potrzebny jest do sklepu „Dino” w Żarach.

Sprzedawca w sklepie branży sanitarnej o pracę może pytać w „Meteo System” w Żaganiu. Monter urządzeń chłodniczych potrzebny jest do firmy „Coldservice” w Żaganiu.

Terapeutę zajęciowego, pedagoga poszukuje Stowarzyszenie Pomocy Potrzebującym w Lubsku, które prowadzi Środowiskowy Dom Samopomocy. Specjalista ds. administracji znajdzie pracę w PSS „Społem” w Lubsku. Ofertę dla kowala wyrobów zdobniczych i ślusarza galanterii metalowej ma firma „Oskar” z Lubska.

 

Sprzedawca i wiertacz

Dwóch wychowawców może zatrudnić Powiatowy Dom Dziecka w Szprotawie. Ofertę dla nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej ma Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie. Pracownik odpowiedzialny za obsługę myjni samochodowej i do prac porządkowych potrzebny jest do stacji paliw Orlen przy zjeździe na dawną autostradę w Iłowej. Sprzedawca o pracę może pytać też w iłowskim „Dino”. Krojczy wyrobów z materiału – tkanin i skór znajdzie pracę w firmie „Kaiser” w Lesznie Górnym. Magazynier, szlifierz i wiertacz na wiertarkach słupowych o pracę mogą pytać w firmie „Ekopol” z Jasienia. Nabór trwa także do służby w Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej. Tylko w czerwcu szeregi strażników może zasilić nawet 35 osób.

Napisz komentarz »