REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 15 marca 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Ofertę dla pracownika socjalnego ma Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarach. Po dwóch spawaczy, ślusarzy i monterów konstrukcji stalowych znajdzie pracę firmie „Metal-House” z Żar. Traktorzystę, operatorów wózka widłowego, osób do sprzątania i operatorów maszyn myjących do pracy w Żarach poszukuje spółka „Impuls” z Gorzowa Wielkopolskiego. Kierowcy samochodów ciężarowych w dziale specjalistycznych przewozów oraz osoba do działu zaplecza technicznego potrzebni są do PKS w Żarach. Trzy osoby znajdą pracę na stanowiskach ds. opracowania decyzji i korespondencji w żarskim oddziale ZUS.

Pracowników ogólnobudowlanych zatrudni Przedsiębiorstwo Budowlano-Energetyczne „Hydral” z Żagania. Przedstawiciela handlowego poszukuje firma Elektroinstalatorstwo „Bursztyn” z Żagania.

 

Operator i nauczyciel

Pracownik gospodarczy, konserwator potrzebny jest w Nowym Szpitalu w Szprotawie. Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie może zatrudnić nauczyciela oligofrenopedagoga. Pracowników produkcji i operatora wózka jezdniowego zatrudni firma „Hamar” z Górzyna. Pracownika socjalnego może zatrudnić Ośrodek Pomocy Społecznej w Małomicach, osoba na takie samo stanowisko o pracę może pytać także w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brodach. Opiekunka osób niepełnosprawnych i pielęgniarka potrzebne są do Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach.

Napisz komentarz »