Lekkoatleci na przełajach

Opublikowano 15 marca 2019, autor: hakma

Zawodnicy Agrosu Żary wystartowali 9 marca w Olszynie w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Biegach Przełajowych.

Łącznie w 18 biegach wystartowało ponad 350 zawodników z całego Dolnego Śląska, województwa lubuskiego, pomorskiego oraz zachodniopomorskiego.

Bardzo dobrze wypadli Paweł Hirsch i Adrianna Wasilewska, którzy zajęli 2 miejsca miejsca w biegach młodzików i dzieci, na 6. miejscu przybiegł Dawid Rewaj, na 8. – Patryk Borowiec i Blanka Urszulaka, a 17. miejsce zajęła Hanna Maj. W biegu open na 5 km 3. miejsce zajął Miłosz Bielak, a w biegu na 3 km open 9. pozycję zajął Kamil Gierula, 16. był Filip Ratman, a 20. – Maciej Onuchowski.

Zawodnicy Agrosu już za dwa tygodnie będą rywalizować na Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Olszynie, a młodsza grupa młodzików oraz dzieci będzie stratować 30 marca na Mistrzostwach Makroregionu w Nowej Soli.