REKLAMA

Polityka

Dowód rzeczowy czy szukanie haków?

Opublikowano 15 marca 2019, autor: Piotr Piotrowski

Burmistrz Żagania doniósł na prokuraturę, że ktoś zniszczył laptopa i telefon, których używał jego poprzednik. – Dokonano zniszczenia mienia służbowego o znacznej wartości – mówi Andrzej Katarzyniec. – Niech burmistrz zajmie się pracą, a nie jakimś starym laptopem – kwituje Daniel Marchewka.

W poprzednim numerze, w artykule pt. „Młotkiem w laptop, czyli czystki w urzędzie”, pisaliśmy o zniszczonym sprzęcie służbowym byłego burmistrza i zwolnieniu sekretarz miasta (nieoficjalnie ustaliliśmy, że Magdalena Wiadomska-Łażewska dostała wypowiedzenie właśnie z tego powodu).

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 238

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

 

Napisz komentarz »