Emocje pod siatką

Opublikowano 15 marca 2019, autor: Piotr Piotrowski

Tie-breakami zakończyły się mecze 2. kolejki Żagańskiej Amatorskiej Ligi Michała w piłce siatkowej.

Oba spotkania (w żagańskiej hali Arena, 8 marca) trwały ponad dwie godziny.  W pierwszym Pasjonaci Żagań zmierzyli się z Żubrami Brzeźnica. Prowadzenie zmieniało się z seta na set. Najwięcej emocji dostarczyła piąta partia, gdzie Żubry Brzeźnica przy prowadzeniu 14:11 ostatecznie uległy Pasjonatom 14:16. Spotkanie skończyło się wynikiem 3:2 dla żaganian.

W drugim spotkaniu Wataha Żary zmierzyła się z Piastem Iłowa. Mecz obfitował w długie wymiany, efektowne ataki i obrony. Zakończyło się wygraną Piasta 3:2.

Po dwóch kolejkach prowadzą Tłoki (3 pkt) przed Piastem Iłowa i Pasjonatami Żagań (po 2 pkt).

Kolejne mecze już dziś (piątek, 15 marca), w żagańskiej Arenie, o godz. 20.00. Pasjonaci Żagań zmierzą się z Tłokami Lubsko – Jasień, a Żubry Brzeźnica z – Wektormedia Junior Żagań.