REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Nauczyciele szykują strajk

Opublikowano 15 marca 2019, autor: jb

Tysiąca złotych podwyżki domagają się nauczyciele. Zapowiadają strajk od 8 kwietnia, na dwa dni przed rozpoczęciem egzaminów gimnazjalnych i na tydzień przed egzaminem ósmoklasistów. Strajkować będą do odwołania.

Związek Nauczycielstwa Polskiego domaga się podwyżki dla nauczycieli i pracowników niepedagogicznych szkół z wyrównaniem od początku roku. W szkołach trwają spory zbiorowe, były już mediacje i negocjacje z dyrektorami, teraz nauczyciele każdej ze szkół będą decydować o tym, czy dołączą do strajku zapowiadanego przez ZNP.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1042

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »