REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 08 marca 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Trzech asystentów projektanta instalacji tryskaczowych i kosztorysant projektów potrzebni są do firmy „Multimon” w Żarach. Kierownik działu przewozów towarowych i spedycji oraz księgowy znajdzie pracę w żarskim PKS. Pięciu ustawiaczy maszyn w Żarach zatrudni „Automotive Assembly Systems”. Godziny pracy dla nauczyciela języka niemieckiego i nauczyciela oligofrenopedagoga ma Zespół Szkół Specjalnych w Żarach. Pilarzy zatrudni Zakład Usług Leśnych „Gaj” z Żar.

Łącznie piętnaście osób w powiecie żarskim i jedenaście w żagańskim znajdzie pracę jako policjant. Tkaczki oraz laboranta w wydziale farbiarni może zatrudnić Zakład Przemysłu Wełnianego „9 Maja” w Żaganiu.Osoba sprzątająca znajdzie pracę w piekarni „Amadeo” w Żaganiu.

Spawacz i nauczyciel

Nauczyciel matematyki i fizyki do pracy na zastępstwo potrzebny jest w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szprotawie. Nauczyciel oligofrenopedagog znajdzie pracę także w Szkole Podstawowej w Olbrachtowie. Czterech szlifierzy szkła płaskiego zatrudni firma „Hart-Szkło” w Tuplicach. Ofertę dla spawaczy ma firma „M-S & Pico” z Borowiny. Pracownicy leśni znajdą pracę w firmie „Laspol”. Pracownik socjalny o pracę może pytać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brodach.

Napisz komentarz »