REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 01 marca 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Łącznie sześciu kierowców samochodów dostawczych znajdzie pracę w firmie „R-Trans”  Anny Rybińskiej z Żar. Kierowca samochodu dostawczego do tras międzynarodowych potrzebny jest też do Agencji Ubezpieczeniowej „Gutek” z Żar. Kierowca do przewozu dostaw znajdzie też pracę w Piekarni Cukierni „Grodzcy” w Żarach.  Piętnastu operatorów wtryskarki do pracy w Żarach rekrutuje agencja „Service Jobs”. Pięć osób jako pracowników ochrony w Żarach poszukuje firma „Impuls”, z oferty korzystać mogą też osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności. Dwóch monterów instalacji, hydraulików zatrudni firma „Instal Oraczewscy” z Żagania. Sprzedawca potrzebny jest do stacji paliw „Orlen” przy ul. Kopernika w Żaganiu.

 

Nauczyciel i operator

Kasjer, sprzedawca znajdzie pracę w sklepie „Horex” w Lubsku. Pomocnicy stolarza oraz projektant schodów i drzwi o pracę mogą pytać w firmie „Hoszman” w Szprotawie. Kasjer, sprzedawca potrzebny jest do szprotawskiego sklepu „Dino”.

Nauczyciel oligofrenopedagog znajdzie pracę w Szkole Podstawowej w Olbrachtowie. Robotników budowlanych może zatrudnić Adam Wabno do Zakładu Ogólnobudowlanego z Brzeźnicy. Operator traka do przecierania drewna znajdzie pracę w firmie „Winix” z Rudzin. Ofertę dla dziesięciu brukarzy oraz operatora koparki ma firma „Margo-Bud” z Tomaszowa.

Napisz komentarz »