REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 22 lutego 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Ofertę dla montera ma firma „Minowa Metal” z Żar. Konserwator potrzebny jest do pracy w Zespole Szkół Budowlanych w Żarach. Referenta do prowadzenia spraw administracyjnych poszukuje Miejska Biblioteka Publiczna z Żar.

O pracę przy kontroli jakości można pytać w żagańskiej „Galwanizerni”. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Żagania poszukuje nauczyciela geografii, języka polskiego, muzyki i plastyki, historii, WOS-u, chemii, matematyki i fizyki, który poprowadzi indywidualne lekcje z uczniem trzeciej klasy gimnazjum w Gozdnicy.  Osoba do sprzątania znajdzie pracę w „City Kebab” przy Placu Słowiańskim w Żaganiu. Nauczyciel praktycznej nauki zawodu w warsztatach mechanicznych szkoły branżowej znajdzie pracę w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych z Żagania. Pielęgniarka do pracy na pół etatu potrzebna jest do Żłobka nr 1 w Żaganiu.

 

Sprzedawca, operator

Łącznie dziesięciu mechaników maszyn i urządzeń przemysłowych może zatrudnić lubska „Magnolia”. W tej samej firmie jest także praca dla trzydziestu pracowników produkcji od piekarzy, cukierników do ich pomocników. Pracownika biurowego do sekretariatu poszukuje Powiatowy Dom Dziecka w Lubsku. Pięciu sprzedawców znajdzie pracę w Zakładach Mięsnych Mielczarek ze Szprotawy. Operatora wypalarki CNC zatrudni firma „Lakos” w Wiechlicach. Robotnik do pomocy w hodowli drobiu potrzebny jest w Fermie Grzegorza Klinowskiego w Iłowej. Kasjerzy, sprzedawcy (także z orzeczeniem o niepełnosprawności) o pracę mogą pytać w sklepie sieci „Dino” w Tuplicach.

Napisz komentarz »