REKLAMA

Sport

Strzelają na Arenie

Opublikowano 22 lutego 2019, autor: Piotr Piotrowski

Piłkarze naszych drużyn rozegrali kolejne mecze kontrolne.

Sporo bramek kibice obejrzeli w sparingu czwartoligowej Sprotavii Szprotawa i Chojnowianki Chojnów 3:3. Bramki dla podopiecznych Michała Sucharka zdobyli: Kalu Uche, Bartosz Olejniczak i Dawid Sobolewski. W Sprotavii zagrali nowi zawodnicy: Patryk Walicht, Bartosz Tkacz oraz wracający do zespołu  Bartosz Olejniczak.

 – To był bardzo otwarty mecz. Cieszy kolejny gol w sparingi Kalu Uche oraz Bartka Olejniczaka. Na pochwałę zasługuje również Dawid Sobolewski za debiutanckie trafienie w seniorskiej piłce – mówi Michał Sucharek, trener Sprotavii.

 W sobotę, 16 lutego, grali również Czarni Żagań (klasa okręgowa). Podopieczni Sebastiana Horodyskiego nie dali rady Piastowi Wykroty (jeleniogórska klasa okręgowa), przegrywając 1:4. Jedyne trafienie dla żaganian zaliczył Tomasz Urban

W innym meczu na żagańskiej Arenie, Beskid Bożnów (klasa B) nie dał rady Twardemu Świętoszów, przegrywając 2:8 (obie bramki dla Beskidu zdobył Krystian Kasztel).

 W weekend kolejne mecze na żagańskiej Arenie. W piątek, 22 lutego, o godz. 18.00 Sprotavia zagra z Lechem Sulechów, dzień później Czarni zmierzą się z Zametem Przemków (godz. 15.00). W sobotę, na własnym stadionie w Brzeźnicy pierwszy sparing zagra Zorza (klasa B). O godz. 14.00 zmierzy się z Amatorem Bobrowniki.

Napisz komentarz »