REKLAMA

Kronika policyjna

Lekarze skazani

Opublikowano 15 lutego 2019, autor: bj

Są winni umyślnego narażenia życia i nieumyślnego spowodowania śmierci. Tak uznał sąd w procesie lekarzy ze 105. Szpitala Wojskowego w Żarach, których pacjentką była Julita Bartosz (? 19l.). Po przywiezieniu do szpitala była przytomna, ale po kilku godzinach zmarła.

Za winnych nieumyślnego spowodowania śmierci i umyślnego narażenia na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia uznał Romana O. i Artura S., lekarzy ze 105. Szpitala Wojskowego w Żarach.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 418

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »