REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 15 lutego 2019, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Czterech operatorów maszyn przędzalniczych i tyle samo operatorów przewijarek i skręcarek nitek może zatrudnić Zakład „9 Maja” z Żar. Pracę dla dwóch malarzy ma „Firma Remontowo – Budowlana” Andrzeja Kłosa z Żar. Dziesięć osób do operowania maszynami i urządzeniami przetwórstwa tworzyw sztucznych zatrudni spółka „Kobra”z Żar. Mechanika maszyn i urządzeń oczyszczalni ścieków poszukuje spółka „Złota Struga” z Żar. Pomocnik dekarza znajdzie pracę w firmie „Dach-Serwis” z Żar. Nauczyciel języka angielskiego pracę do końca roku szkolnego znajdzie w Szkole Podstawowej nr 5 w Żarach. Ofertę w Żarach dla pośrednika pracy – stażysty ma Lubuska Wojewódzka Komenda OHP.

Mechanik samochodowy o pracę może pytać w firmie „Mechanika Pojazdowa” Ryszarda Mróz w Lubsku. Ofertę pracy dla elektrotechnika ma firma „W&W Polska” z Lubska.

Łącznie pięciu spawaczy może zatrudnić firma „M.G.A. -Stal” z Jasienia. Dziesięć osób znajdzie pracę przy hodowli zwierząt na fermie trzody „Pol-Ferm” w Lutolu. Trzy szwaczki znajdą pracę w firmie „Kaiser” w Lesznie Górnym. Sieć „Fiamp” prowadzi rekrutację dla kasjerów, sprzedawców do swoich sklepów w Żarach, Żaganiu, Lubsku i Szprotawie.

Napisz komentarz »