REKLAMA

Sport

Przygotowania do sezonu w pełni

Opublikowano 15 lutego 2019, autor: hakma

Drużyny piłkarskie trenują na sztucznej nawierzchni, wykorzystując każdy moment do sparingów.

Piast Iłowa zagrał w Żaganiu z BKS Bolesławiec. Niestety nie był to najlepszy mecz podopiecznych Grzegorza Borkowskiego, po których ewidentnie było widać trudy przygotowań do nadchodzącej rundy. Brak pod koniec spotkania szybkości i świeżości powodował, że fizycznie trochę odstawali od swojego rywala, tracąc niepotrzebnie bramki. Porażka 2:4 to trzecia z kolei przegrana lidera Okręgówki. Bramki dla Piasta strzelili Piotr Słonimski i Kamil Tutak. -Mimo porażki jestem zadowolony z postawy moich podopiecznych. Mecz był prowadzony w szybkim tempie i było już kilka bardzo fajnych akcji, które mogły zakończyć się bramkami. Brakło trochę spokoju pod bramką rywala. Musimy jeszcze poprawić naszą grę obronną całego zespołu, gdyż za łatwo tracimy bramki-podsumował Grzegorz Borkowski.

Promień Żary przegrał z czwartoligowym TS Przylep 2:6. Podopieczni Grzegorza Tychowskiego także są na etapie ciężkich treningów i widać było po nich pod koniec trudy spotkania. Zwłaszcza, że żaranie próbowali zmienić przez ostatnie 30 minut niekorzystny wynik, 2:4 angażując wszystkie siły w ataku i odsłaniając własne pole karne, czym narazili się na dwie kontry zakończone celnymi trafieniami gości. Bramki dla Promienia strzelili Paweł Danielewski i Bartek Pruchniak. – Za nami miesiąc przygotowań. Zespół ciężko pracuje 4 razy w tygodniu. Jesteśmy po dwóch grach kontrolnych z wymagającymi przeciwnikami. Z wyników nie jestem zadowolony, ale to nie jest najważniejsze na tym etapie. Jestem zadowolony z pracy jaką wykonali zawodnicy-stwierdził Grzegorz Tychowski.

Unia Kunice wygrała z Płomieniem Czerna, obie bramki dla Unii zdobył Denis Matuszewski, a Delta Sieniawa Żarska zremisowała z Czarnymi Jelenin, 2:2. Bramki dla Delty strzelił Łukasz Żółtański

Napisz komentarz »