REKLAMA

Wasze sprawy

Śmieci dużo droższe

Opublikowano 08 lutego 2019, autor: TR

Od 1 marca mieszkańcy gminy Lubsko zapłacą za śmieci segregowane 17 zł, a za niesegregowane 25 zł. Będzie także podatek za psa ? 30 zł rocznie.

Dziś stawki za śmieci wynoszą 10 za segregowane i 15 zł za niesegregowane. Podwyżka ceny była omawiana na wspólnym posiedzeniu komisji Rady Miasta w środę, 6 lutego.

– Co miesiąc gmina dokłada do śmieci 50 tys. zł, a tego nam robić nie wolno, co jasno wskazuje Regionalna Izba Obrachunkowa. Stąd podwyżka ? wskazał powody burmistrz Janusz Dudojć.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 266

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

 

Napisz komentarz »