REKLAMA

Wasze sprawy

Zabiła go sepsa

Opublikowano 08 lutego 2019, autor: bj

Tadeusz Krzywopust przez 27 lat prowadził sklep „Bieliźniak” przy ul. Chrobrego w Żarach. Zmarł w wieku 69 lat. – Przeżyliśmy razem prawie 50 lat. Każdego dnia przytulał mnie na dobranoc. A w dzień zostawiał karteczki z podpisem KCT, czyli kocham cię, Tadeusz – wspomina męża Agata Krzywopust.

– Najpierw był 12 dni w szpitalu w Żarach, potem w Lesznie, w końcu w Gorzowie – opowiada pani Agata. Był osłabiony z powodu choroby, która się odnowiła, czyli wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. – Ja przez rok chorowałam onkologicznie.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 496

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »