REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Przepiliśmy miliony

Opublikowano 08 lutego 2019, autor: jb

Alkoholu za ponad 178 mln zł wypili w ubiegłym roku mieszkańcy naszego regionu. To prawie 10 mln zł więcej niż rok wcześniej. Najwięcej na alkohol poszło w Żarach, bo ponad 48 mln zł.

W powiecie żarskim na alkohol mieszkańcy wydali ponad 107 mln zł, w powiecie żagańskim – ponad 71 mln zł.  W samych Żarach w sklepach i barach rachunki za procentowe trunki wyniosły 48 mln 302 tys. 662,98 zł. To jest o ponad 900 tys. zł więcej w porównaniu do poprzedniego roku.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1323

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »