REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 08 lutego 2019, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Pomoc kuchenna oraz kierowca, dostawca potrzebni są do Jadłodajni Hades w Żarach. Ofertę dla głównej księgowej do pracy w żarskiej filii ma Bank Spółdzielczy w Trzebielu. Monterów instalacji wentylacyjnych zatrudni firma „Saling” z Grabika. Frezera może zatrudnić Zakład „Max-Pol” z Żar. Szwaczki o pracę mogą pytać w firmie „Fasco” w Żarach. Osobę na stanowisko ds. opracowywania decyzji i korespondencji zatrudni żarski ZUS.

Osoba do sprzątania na cały etat potrzebna jest do Szkoły Podstawowej nr 1 w Żaganiu. Nauczyciel wspomagający do pracy z dzieckiem autystycznym znajdzie pracę w Akademii „Wesołe Boberki” w Żaganiu. Pomocnika magazyniera oraz elektryk, mechatronik zatrudni  żagańska „Galwanizernia”.

Nauczyciel i budowlaniec

Pracownik administracyjny potrzebny jest do Domu Dziecka w Lubsku. Majstra obwodu drogowego w Lubsku zatrudni Zarząd Dróg Wojewódzkich z Zielonej Góry. Informatyka poszukuje Urząd Miasta w Iłowej. Wychowawca świetlicy pracę do końca roku szkolnego znajdzie w Szkole Podstawowej w Iłowej. Nauczyciela na takie samo stanowisko może zatrudnić też Szkoła Podstawowa z Tomaszowa. Kierowca autobusu o pracę może pytać w firmie „J&M Trans” z Lutola. Czterech pracowników budowlanych, dekarzy znajdzie pracę w firmie „Dekarstwo Ciesielstwo” Jana Łobodźca z Tucholi Żarskiej. Pracownik produkcji drzewnej potrzebny jest do spółki „Diablo” z Przecławia.

Napisz komentarz »