REKLAMA

Sport

Pierwsza porażka

Opublikowano 08 lutego 2019, autor: hakma

Chromik Żary (rocznik 2006) 3 lutego zmierzył się liderem rozgrywek, drużyną SKM Zastal Zielona Góra, która do Żar przyjechała w swoim najmocniejszym składzie. Na parkiecie spotkały się dwa zespoły, które nie przegrały dotąd żadnego meczu.

Niestety podopieczni Tomasza Górskiego nie sprostali drużynie Zastalu Zielona Góra, przegrywając na własnym parkiecie 111- 47. Zdziesiątkowani kontuzjami podopieczni T. Górskiego nie byli w stanie przeciwstawić się będącym w bardzo dobrej formie zielonogórzanom. Trener żaran musiał sięgnąć do głębokich rezerw i próbować nawiązać walkę z lepszym rywalem. Niestety, mimo dopingu żarskiej publiczności Chromik bardzo wysoko, bo aż 47:11, uległ Zastalowi.

– Niestety, okazało się, że mecz całkowicie zdominowała drużyna Zastalu. Główną przyczyną tak wysokiej porażki była kontuzja aż 5 podstawowych zawodników z rocznika 2006 w mojej drużynie i do składu na tak ważny mecz musiałem powołać chłopców z rocznika 2007 i 2008. Niestety różnica wieku na tym poziomie rozgrywek była zauważalna na parkiecie. Mimo tego gratuluję drużynie ducha walki. Zawsze to nowe doświadczenie – podsumował T. Górski, trener Chromika.

Napisz komentarz »