REKLAMA

Sport

Pierwsze sparingi

Opublikowano 08 lutego 2019, autor: hakma

Lider okręgówki, Piast Iłowa, zagrał już dwa sparingi. 26 stycznie przegrał wysoko, bo aż 13:2 z Falubazem Zielona Góra

W ubiegłą sobotę (2.02) podopieczni Grzegorza Borkowskiego mierzyli się z drużyną FV Eintracht Niesky. Iłowianie przegrali spotkanie 2:4. Bramki dla Piasta strzelili Ohagwu i Michał Fernezy. To już druga porażka zespołu G. Borkowskiego, który nie widzi powodów do niepokoju:

– Zagraliśmy lepsze spotkanie niż tydzień temu. Pomimo porażki jestem zadowolony z postawy moich zawodników. Ciężko trenujemy, a frekwencja jest duża na zajęciach. Myślę, że pod koniec mogło brakować sił, ale mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej i zaczniemy wracać do naszej dobrej dyspozycji z poprzedniej rundy – podsumował szkoleniowiec Piasta.

Kolejny mecz sparingowy iłowianie rozegrają 9 lutego w Zgorzelcu, a przeciwnikiem biało-niebieskich będzie drużyna BKS-u Bolesławiec.

Promień Żary w sobotę zmierzył się na Okrąglaku z wiceliderem lubuskiej 4. Ligi Tęczą Krosno Odrzańskie. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany. Ostatecznie drużyna prowadzona przez Grzegorza Tychowskiego zremisowała spotkanie 4:4. Bramki dla żaran zdobyli Bartłomiej Gronkowski(2) oraz Łukasz Czyżyk i Dariusz Piechowiak. Następny sparing w sobotę żaranie zagrają z TS Przylep na Okrąglaku.

Unia Kunice zmierzyła się także w sobotę z ŁKS Łęknica. Po meczu, w którym gole padały jak w kalejdoskopie, zwyciężyli podopieczni Marka Sitarka 6:5. Bramki strzelili: Jacek Rybak(3) Paweł Grędziński(2)oraz Jarosław Włodarczyk. Kolejny mecz kontrolny Unia zagra Płomieniem Czerna w Żaganiu.

Budowlani Lubsko nie zgrali sparingu z powodu złego stanu boiska po opadach śniegu.

Napisz komentarz »