REKLAMA

Wasze sprawy

Ludzie tego nie udźwigną

Opublikowano 08 lutego 2019, autor: bj

Dlaczego ścieki w gminie Żary są droższe niż w mieście? Od gminy Zakład Wodociągów i Kanalizacji żąda prawie 19 zł za metr sześcienny. W Żarach stawka wynosi 9 zł.

Na sesję Rady Gminy (30.01.) w Żarach zaproszeni zostali Danuta Madej, burmistrz miasta i Zdzisław Czekalski, prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Żarach. Radni z gminy chcieli z nimi porozmawiać o cenie za ścieki, jaką ZWiK ustalił dla mieszkańców Mirostowic Dolnych i Grabika. Na dziś to prawie 19 zł za metr sześcienny, podczas gdy mieszkańcy miasta płacą 9 zł.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 458

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »