REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Kasa w Żarach podzielona

Opublikowano 01 lutego 2019, autor: bj

Na sport, turystykę i edukację żarskie Starostwo Powiatowe przeznaczyło 200 tys. zł. Jedni dostali więcej, drudzy mniej. Smakiem obejść się musi klub, który ma kłopoty finansowe, czyli żarski Chromik. Jest największym przegranym w konkursie o dotacje.

Pulę 130 tys. zł przypadającą na edukację w znacznej części zagospodarowało Stowarzyszenie „Edukacja i Technika” w Żarach (działa przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego) na zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży. Na ten cel organizacja dostała 75 tys. zł, choć to i tak zostało obcięte, bo chciała okrągłe 100 tys. zł.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 563

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »