REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Wyrok za brudne powietrze

Opublikowano 01 lutego 2019, autor: bj

Prezes Swiss Krono, Maciej Karnicki, skazany przez sąd za zanieczyszczanie powietrza. To pierwszy taki wyrok dotyczący żarskiej firmy. Sędzia wydał wyrok na podstawie wyników pomiarów, które wykazały przekroczenia dopuszczalnej emisji tlenku węgla, pyłu całkowitego i dwutlenku azotu.

Ostatnia rozprawa w procesie, w którym oskarżonym był M. Karnicki, odbyła się we wtorek, 29.01., w żarskim Sądzie Rejonowym. Zaczęła się od odczytania zarzutów przez Renatę Baczańską, radcę prawnego Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Zielonej Górze.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 366

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »