REKLAMA

Polityka

Tak się rządzi w Żarach

Opublikowano 01 lutego 2019, autor: Norbert Królik

Edyta Gajda z TiM straciła stanowisko przewodniczącej komisji rewizyjnej w żarskiej Radzie Miasta. Nowym przewodniczącym jest Bogdan Hadryś z Forum Samorządowego, z którego wywodzi się burmistrz Danuta Madej. Do pracy w komisji nie dopuszczono czterech radnych opozycji.

Edyta Gajda zapowiadała, że pierwszą sprawą, którą powinna się zająć komisja rewizyjna, jest wyjaśnienie powiązań Łukasza Matyjaska, wiceprzewodniczącego Rady Miasta, z dotacjami, jakie przyznaje Urząd Miasta stowarzyszeniu Żaranin, w którym radny jest menedżerem i Agencją Artystyczną Luke Sound, która należy do Matyjaska.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 535

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »