REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 01 lutego 2019, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Ofertę dla elektryka samochodowego i spedytora ma żarski PKS. Fryzjer potrzebny jest do Salonu Elżbiety Maślanki w Żarach. Pomocnik piekarza o pracę może pytać w żagańskiej piekarni „Amadeo”. Ofertę dla technika ds. wytwarzania przy obsłudze kotłów przemysłowych do pracy w Żaganiu ma spółka Energetyka Cieplna Opolszczyzny. Pracownicy do obsługi sklepu potrzebni są do „Delikatesów Centrum” przy żagańskiej ul. Rynek. Nawet pięciu spedytorów może zatrudnić firma „Mobile24” z Żagania .Osób do pracy na produkcji poszukuje firma „Kietzmann” z Żagania. Operator wózka widłowego, ale też elektryk, mechatronik znajdą pracę w żagańskiej „Galwanizerni”.

 

Sprzedawca i pakowacz

Kierowca z prawem jazdy kategorii B, do przewozu, ale też sprzedaży towarów, potrzebny jest do firmy „Venitti” z Lubska. Kierowca znajdzie pracę też w PSS „Społem” w Lubsku, gdzie potrzebna jest osoba do rozwożenia pieczywa. Koordynator ds.eksportu znajdzie pracę w lubskiej „Magnolii”, w firmie jest też oferta dla specjalisty ds. organizacji i rozwoju sprzedaży zagranicznej.

Łącznie ośmiu pakowaczy znajdzie pracę w firmie „Valuepack” w Szprotawie. Kasjer, sprzedawca znajdzie pracę w szprotawskim sklepie „Dino”, ale także w oddziałach w Lipinkach Łużyckich i Łęknicy.

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej do pracy na zastępstwo potrzebny jest do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipinkach Łużyckich. Główny księgowy o pracę może pytać w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej.

Napisz komentarz »