REKLAMA

Polityka

Zacznijcie od siebie, dajcie przykład!

Opublikowano 01 lutego 2019, autor: Piotr Piotrowski

Szprotawianie domagają się, aby radni dali dobry przykład i zrezygnowali z diet, jeśli szukają oszczędności. I grożą referendum w sprawie odwołania ich oraz burmistrza.

Przeciw oszczędzaniu na najbiedniejszych pracownikach przedszkoli i szkół, sprzątaczkach i kucharkach, na piątkowej sesji Rady Miasta (25.01.) zaprotestował Artur Sączawa, mąż jednej z kucharek, która z końcem lutego straci pracę.

– Jeśli będzie trzeba, przeprowadzimy referendum w sprawie odwołania burmistrza i rady – pogroził. – Ludzie wam zaufali i oddali na was głosy. Wy, radni, jesteście dla mieszkańców, a nie dla burmistrza! A burmistrz zapomniał o swoim programie wyborczym.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 356

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

 

Napisz komentarz »