REKLAMA

Polityka

Kłócą się jak przekupki

Opublikowano 01 lutego 2019, autor: Piotr Piotrowski

Nawet 63 mln zł może stracić gmina Szpotawa z tytułu wszystkich spraw, jakie toczą się przeciwko niej w sądach! A licznik ciągle bije, bo każdego dnia rosną odsetki od długu.

Zadłużona na blisko 70 mln zł gmina jest w coraz większych tarapatach. A władza, zamiast działać, kłóci się. Na piątkowej sesji Rady Miasta (25.01.) doszło do pyskówki. Radni z rządzącej koalicji uznali, że za ciągnące się latami procesy sądowe z wierzycielami gminy i firmy Hydrobiel, podwykonawcy kanalizacji w Szprotawie, odpowiedzialny jest były burmistrz, obecnie radny Józef Rubacha. I nie zostawili na nim suchej nitki.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 327

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »