REKLAMA

Polityka

Życzliwość po żagańsku

Opublikowano 01 lutego 2019, autor: Piotr Piotrowski

Czy można się pokłócić o życzliwość? W Żaganiu tak! Radni spierali się na sesji, czy Dzień Życzliwości, ustanowiony przez poprzedniego burmistrza, powinien zostać w miejskim kalendarzu imprez.

Zlikwidowanie Dania Życzliwości to pomysł burmistrza Andrzeja Katarzyńca. Ostatecznie, 13 radnych było za jego zniesieniem, 4 – przeciw, kolejnych 2 wstrzymało się od głosu (w sesji w piątek, 25.01., uczestniczyło 19 radnych). Dzień Życzliwości ustanowił poprzedni burmistrz, Daniel Marchewka.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 377

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »