REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Kochał Żagań

Opublikowano 25 stycznia 2019, autor: Piotr Piotrowski

Po krótkiej walce z rakiem, zmarł Marek Kopta, były burmistrz Żagania, wicestarosta żagański, radny trzech kadencji, a przede wszystkim – mąż i ojciec dwóch synów. Miał 62 lata.

Jeszcze w ubiegłym tygodniu, 17 stycznia, M. Kopta świętował z żoną 38-lecie pożycia małżeńskiego. Był już wtedy ciężko chory, leżał w łóżku. Zmarł dwa dni później, 19 stycznia, w zielonogórskim szpitalu.

– Choroba przyszła tak nagle. Wydawało się, że wyjdzie z niej. Mąż zaczął źle się czuć w sierpniu ubiegłego roku. Narzekał na bóle w układzie pokarmowym. Po gastroskopii okazało się, że miał w nim żylaki.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 387

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »