REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Będzie szturm na szkoły

Opublikowano 25 stycznia 2019, autor: Justyna Bareła

Podwójny rocznik trafi w tym roku do szkół średnich. Będą to absolwenci ostatnich klas gimnazjalnych i absolwenci klas ósmych. Czy to oznacza, że miejsca w szkołach może zabraknąć?

Zmiany w szkołach wywołała reforma oświaty, która likwiduje gimnazja, a naukę w ósmej klasie wydłuża do 8 lat. We wrześniu do szkół średnich trafią ostatni gimnazjaliści i pierwsi absolwenci ósmych klas. I choć zaczną naukę razem, szkołę skończą w innych latach. W liceach absolwenci gimnazjów spędzą 3 lata, a obecni ósmoklasiści – 4 lata.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 459

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »