REKLAMA

Gospodarka

Wydział pracy do likwidacji!

Opublikowano 25 stycznia 2019, autor: Piotr Piotrowski

Wydział pracy w żarskim Sądzie Rejonowym ma zostać zlikwidowany. Taki pomysł ma Ministerstwo Sprawiedliwości. Prezes sądu twierdzi, że to nieracjonalne.

Pisma od ministra trafiły zarówno do Sądu Rejonowego w Żarach, jak w Żaganiu. W pierwszym minister prosi o ustosunkowanie się do pomysłu likwidacji wydziału pracy, w drugim pyta, czy gdy tak się stanie, żagański sąd poradzi sobie z większą ilością spraw, bo miałby wówczas rozpatrywać także te z powiatu żarskiego. Jako powód ministerstwo podaje malejącą z roku na rok ilość spraw pracowniczych i racjonalizację kosztów.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 337

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »