REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Chciał wrócić. Wróci w trumnie

Opublikowano 25 stycznia 2019, autor: bj

Jarosław Wysocki (? 30 l.) z Żar wyjechał do Anglii, bo chciał spełnić swoje marzenia. Najpierw spłacić dług, jaki zaciągnęła jego mama na opłacenie mu studiów. Potem, by zarobić na urządzenie się po powrocie. Ale nie wróci. Po tym, jak uderzył w niego pociąg, stracił nogi. Lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Gdy do Zofii Wysockiej z Żar przyszli policjanci i powiedzieli, że jej syn miał wypadek, była zszokowana. Jarek od kilku lat przebywał w Anglii. Tam się uczył i pracował.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 769

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »