REKLAMA

Sport

Walkower dla lidera

Opublikowano 25 stycznia 2019, autor: Piotr Piotrowski

W 10. kolejce iłowskiej Interligi piłkarze rozegrali tylko dwa pojedynki. Drużyna FC Kilim oddała walkowerem mecz z liderem, 417 Future Security.

Piłkarze F.C. Killim nie przyjechali na mecz do hali Piast, w niedzielę, 20 stycznia. W pierwszym pojedynku dnia oldboje Piasta Iłowa wysoko pokonali Pokusę Przewóz, 12:5. Bramki dla wicelidera zdobyli: Piotr Słomiński 7, Jakub Kocur 4 i Daniel Szkarapat, dla pokonanych: Emil Waga 2, Kacper Bartyzel, Tomasz Terlecki i Oskar Rakicki – po 1.

Również siedemnaście goli kibice obejrzeli w drugim pojedynku. Piłkarze Chaty Polskiej ulegli 6:11 Płomieniowi Czerna. Bramki zdobyli: Piotr Kleszczyński 3, Gracjan Grudziński, Michał Dwornicki, Mariusz Wątroba – wszyscy po 1, dla pokonanych: Adrian Zarzycki i Jacek Stasiun – po 4, Łukasz Dobroliński 2, Łukasz Iwaniak 1.

Po zdobyciu siedmiu bramek w 10. kolejce, Piotr Słomiński umocnił się na czele klasyfikacji najlepszych strzelców Interligi.

W tabeli bez zmian – na czele dwójka prowadzących Future Security oraz Oldboje Piasta Iłowa z przewagą 12 punktów nad pozostałymi zespołami.

Jedenasta kolejka odbędzie się niedzielę, 27 stycznia. Jako pierwsi, o godz. 16.00, na parkiecie w hali Piast zameldują się piłkarze Płomienia Czerna i F.C. Killim.

Napisz komentarz »