REKLAMA

Wasze sprawy

To woła o pomstę do nieba

Opublikowano 18 stycznia 2019, autor: Norbert Królik

„Wy jesteście pierd…ne świnie” – tak według Renaty Kuczyńskiej, która z matką i siostrą przyszła odebrać ciało zmarłego ojca, zwrócił się do nich właściciel firmy obsługującej prosektorium przy 105. Szpitalu Wojskowym w Żarach. Później groził dziennikarzowi, że rozjedzie go samochodem.

Stanisław Grodzicki (?87 l.) zmarł w środę (16.01) około godz. 23 na oddziale wewnętrznym żarskiego 105. Szpitalu Wojskowym.

 Maria Grodzicka, żona zmarłego i dwie córki, Renata i Ewa, przyjechały w czwartek (17.01) rano do prosektorium, żeby zabrać ciało ojca.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 318

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »