REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Szczury w bakaliach

Opublikowano 18 stycznia 2019, autor: Michalina Kozarowicz

Małe szczury zostały nagrane na sklepowej półce w Biedronce. Świeżo urodzone gryzonie znaleziono w pudełku z bakaliami. Filmik zamieściła na Facebooku strona Żary Hejted bez cenzury & Spotted.

Żarski internet aż się zagotował, kiedy na Facebooku pojawiła się informacja o szczurzym miocie, który zalęgł się w bakaliowej mieszance w jednym ze sklepów Biedronka.

Szczury atakują

-Tak bardzo żaranie lubią Biedronkę a tu proszę coś się zalęgło! Małe szczury!! – takim opisem opatrzono filmik, na którym niedawno urodzone szczury miotają się po pudełku na sklepowej półce.

Internauci od razu zareagowali. Posypały się komentarze. „Mają problemy z higieną w sklepie”, „Fuuu”. Na komentarze zamieszczane przez żaran zareagował dyskont Biedronka ze swojego oficjalnego konta na Facebooku.

– Sprawa jest już nam znana, podjęliśmy odpowiednie działania – komentował sklep.

Internauci nie byli pewni, czy szczurza rodzina zamieszkała w którejś z żarskich Biedronek. My postanowiliśmy zapytać u źródła i dowiedzieć się, jak to naprawdę ze szczurami było.

– Sytuacja nie miała miejsca w żadnej z placówek naszej sieci zlokalizowanej w Żarach – odpowiedział przedstawiciel biura prasowego Biedronki.

Napisz komentarz »