REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Ani już nie ma

Opublikowano 18 stycznia 2019, autor: bj

Tragedia w lesie. Anna Niedzielska-Sadowska (46 l.) z Żar, dietetyk kliniczny, a przede wszystkim córka, żona i matka, zginęła po tym, jak jej auto wpadło do niewielkiej rzeczki. Jako przyczynę śmierci prokurator podaje utonięcie.

Anna Niedzielska-Sadowska z domu w Siodle wyszła w środę (9.01) wieczorem, ok. godz. 21. Wchodząc, powiedziała mężowi, że chce się przejechać samochodem.

Nie wróciła do domu. Nad ranem następnego dnia poszukiwania Ani wszczęła rodzina, zaalarmowała znajomych, których poprosiła o pomoc. Po południu jej mąż zgłosił zaginiecie na policji. Mniej więcej w tym samym czasie, gdy mąż był na komendzie, znajomi, którzy wiedzieli, że mogła jechać nocą z Kunic do Siodła, natknęli się na miejsce tragedii, ok. godz.17. W lesie, przerażeni dostrzegli samochód Ani. W rzeczce, odwrócony kołami do góry. W środku była Ania. Zaalarmowali policję.

Patrzyłem w oczy swojego dziecka 

Kochała życie, kochała ludzi, jej praca i pomaganie innym to była jej pasja.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 858

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »