REKLAMA

Praca

Tu pytaj o pracę

Opublikowano 18 stycznia 2019, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Spawaczy zatrudnić może firma „Metal – House` z Żar. Pięciu operatorów wózków widłowych do pracy w Żarach rekrutuje agencja „Audit Doradztwo Personalne” z Gorzowa Wlkp. Osoba do pakowania towarów potrzebna jest w firmie „Auto Części” T. Krawczyński w Żarach. Pracowników do obsługi maszyn kamieniarskich oraz ręcznej obróbki kamienia poszukuje firma „Tepmus” z Żar. Rejestratorki medycznej na zastępstwo poszukuje też Łużyckie Centrum Medyczne w Żarach.

Psycholog i pielęgniarka

Magazynier o pracę może pytać w Zakładzie Ceramiki Elewacyjnej „Gołowczyński” w Żaganiu. Ofertę dla kierownika budowy, kierownika brygady i kierowcy samochodu ciężarowego ma firma „Tandem” z Żagania. Piekarz potrzebny jest do Piekarni „Amadeo” z Żagania. Pielęgniarki do pracy na pół etatu poszukuje Żłobek nr 1 w Żaganiu.

Psycholog potrzebny jest do Domu Dziecka w Lubsku. Kucharz znajdzie pracę w Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach. Konserwator o pracę może pytać Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Wiechlicach. Ofertę dla pracownika biurowego ma kancelaria komornika sądowego Izabeli Todorowskej-Paterek w Szprotawie.  Magazynier o pracę może pytać też w firmie „Brech – Ciap” w Henrykowie. Pracownik socjalny potrzebny jest do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodach.

Napisz komentarz »