REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Podwójne poszukiwania

Opublikowano 18 stycznia 2019, autor: Piotr Piotrowski

Dwóch zaginionych mieszkańców Szprotawy szukali jednego dnia policjanci z miejscowego komisariatu.

We wtorek, 15 stycznia, w godzinach wieczornych dyżurny komisariatu otrzymał informację, że 34-letni mieszkaniec Szprotawy połknął kilkadziesiąt tabletek, zagroził, że popełni samobójstwo i wybiegł z domu.

– Zaniepokojona rodzina skontaktowała się z lekarzem, aby ustalić następstwa zażycia tak dużej ilości tego leku. Okazało się, że może to spowodować poważne skutki, od utraty świadomości, aż po śmierć – opowiada st. sierż. Aleksandra Jaszczuk, oficer prasowy KPP Żagań. – Policjanci sprawdzali miejsca, gdzie mógł przebywać zaginiony.

Gdy trwały poszukiwania, na komisariat w Szprotawie zgłosiła się matka 13-letniego chłopca, który wyszedł z domu i nikt nie miał z nim kontaktu. 13- latek został znaleziony przez policjantów na terenie gminy Małomice, gdzie przebywał u znajomych.

Odnaleziony został również 34-latek, którego policjanci już nie wypuścili, bo jak się okazało, poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna posiadał przy sobie dużą ilość tabletek, jednak badanie lekarskie wykazało, że ich nie zażył.

Napisz komentarz »