REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Znamy najlepsze szkoły!

Opublikowano 11 stycznia 2019, autor: jb

Katolickie Liceum Ogólnokształcące z Żar najlepsze w województwie. Technikum żarskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych na dwunastym miejscu w kraju. Miesięcznik „Perspektywy” już po raz 21. opublikował coroczny ranking liceów i techników.

Ranking z wynikami liceów i techników za 2018 rok opublikowano wczoraj, w czwartek, 10.01. o północy. Kapituła miesięcznika przeanalizowała wyniki 2.126 liceów ogólnokształcących oraz 1.731 techników (bez szkół dla dorosłych). Sklasyfikowano tysiąc najlepszych liceów, 500 techników. Zebrano także po 300 szkół w klasyfikacji maturalnej, 200 w olimpijskiej (ale zebranych łącznie dla techników i liceów). Osobno powstał także wojewódzki ranking z najlepszymi liceami i technikami, które zebrano po 25 w każdym województwie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 2484

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »