REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Martwimy się o nasze dzieci

Opublikowano 11 stycznia 2019, autor: Michalina Kozarowicz

Powtarzali rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubsku, którzy przyszli do Urzędu Miasta, żeby spotkać się z radnymi.

Wspólne posiedzenie komisji oświaty, kultury, sportu i samorządu oraz komisji rozwoju gospodarczego, finansów i budżetu odbyło się w czwartek (10.01). Na spotkanie z radnymi przyszli nie tylko dyrektorzy szkół, ale też rodzice dzieci uczących się w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubsku, zaniepokojeni informacją, że ich dzieci mają być przeniesione do starego budynku przy ulicy Niepodległości.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 413

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »